Obserwatorzy

czwartek, 19 kwietnia 2012

Segregator na przepisy

Witajcie,

po nocnym klejeniu o mały włos bym zaspała, chociaż budzik mnie obudził 25 min wcześniej...

Walczyłam z segregatorem i chyba się udało. W dodatku praca spasowała mi pod wyzawnie HopmArtu
Na okładce z przodu główną rolę odgrywa papier K&Company "Cut'n'Paste Chocolate Lovers", który dłuuugo czekał na obróbkę. Papier ma delikatny wzór i dodatkowo jest wytłaczany - linie i kropki.
Wzmocniłam narożniki, bo wiadomo, że to bardzo wrażliwe miejsce, a segregator ma służyć długie lata, bo niestety mój zeszyt, który ma chyba ze 20 lat, jest w rozsypce, więc z czasem to co niezbędne będę przepisywać, żeby dla potomności coś było i potrafili sobie coś ugotować, córki póki co interesują się co i jak się robi, więc pewnie nie będą miały oporów w gotowaniu, a synek jest jeszcze za mały;)

a no i fotki w końcu - sie rozpisałam niepotrzebnie, zamiast wklejać zdjęcia ;)






 i jeszcze raz segregator przed zmianami:

do segregatora będę dorabiać jeszcze przekładki tematyczne, ale muszę się zaopatrzyć w papier wizytówkowy i klej oraz puder do embossingu, bo synek mi wysypał z dwóch różnych słoiczków, więc wszystko trafiło do odkurzacza...

jeszcze dziś pokażę najnowszą karteczkę, ale póki co muszą wyschnąć kropelki i wtedy będę mogła zrobić zdjęcia, też spasowałą pod inne wyzwanie ;)

1 komentarz:

  1. Okładka wyszła fantastycznie- teraz to z przyjemnością będziesz zaglądać do środka i wertować w przepisach :)) Dziękuje za udział w wyzwaniu HopmArt

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jeśli napiszesz komentarz :D